• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMaker Document Format SoftMaker Software

Co to jest plik TMD?

Dokument utworzony przez TextMaker, aplikację edytującą tekst, która jest częścią SoftMaker Office. Obsługuje tekst, obrazy, rysowane obiekty i właściwości formatowania strony. Służy do przechowywania autorów dokumentów.

TextMaker Viewer obsługuje pliki TMD z TextMaker 6 i późniejszych.

Jak otworzyć plik TMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMD

Inne problemy z plikiem TMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMD:

  • plik TMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TMD
TMD do DOC