• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unknown File Extension Theta Music Composer

Co to jest plik TMC?

Plik dźwiękowy stworzony przez Theta Music Composer (TMC), edytor muzyki dla Atari. Obsługa mono i stereo audio. Umożliwia użytkownikom eksperymentowanie z muzyką Atari. Dyfuzory z podobnego formatu .TM8, który obsługuje 8 kanałów.

Pliki TMC mogą być odtwarzane za pomocą ASAP - innego niewłaściwego odtwarzacza Atari.

Jak otworzyć plik TMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMC

Inne problemy z plikiem TMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMC:

  • plik TMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik