• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMBUNDLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMBUNDLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMBUNDLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMBUNDLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TextMate Bundle Format MacroMates

Co to jest plik TMBUNDLE?

Plik dodatkowy używany przez TextMate, edytor tekstu kodu źródłowego dla systemu Mac OS X. Zawiera pakiet zasobów dodających nowe funkcje do oprogramowania. Często używany do dodawania obsługi edycji kodu źródłowego dla nowych języków programowania.

Pakiety TextMate używane do obsługi języka mogą być używane do włączania podświetlania składni, wyzwalaczy kart, ukończenia kodu i skrótów skrótu.

Do instalacji TextMate dołączono kilka plików TMBUNDLE. Znajdują się one w pakiecie aplikacji w katalogu / Contents / Shared Support / Bundles /. Nowe wiązki można utworzyć za pomocą Edytora paczek, który można otworzyć, wybierając Bundles & rarr. Edytor Bundle & rarr. Pokaż edytor Bundle w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik TMBUNDLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMBUNDLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMBUNDLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMBUNDLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMBUNDLE

Inne problemy z plikiem TMBUNDLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMBUNDLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMBUNDLE:

  • plik TMBUNDLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMBUNDLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMBUNDLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik