• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Timbuktu Pro Connection Document Format Netopia

Co to jest plik TMB?

Plik zdalnego sterowania dostępem wykorzystywany przez Timbuktu, program umożliwiający zdalną kontrolę wielu systemów komputerowych. Zapisuje ustawienia połączenia dla zdalnego połączenia, w tym nazwę komputera, zdalny adres IP i ustawienia zabezpieczeń.

Dokumenty połączeń są tworzone jako skróty na pulpicie. Można je dwukrotnie kliknąć, aby połączyć się z komputerem zdalnym. Można także kliknąć prawym przyciskiem myszy i otworzyć je, aby edytować właściwości połączenia.

Jak otworzyć plik TMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TMB

Inne problemy z plikiem TMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TMB:

  • plik TMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik