• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TM2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TM2. Jeżeli chcesz otworzyć plik TM2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TM2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Playstation 2 TIM2 Bitmap Format N/A

Co to jest plik TM2?

Plik graficzny używany przez niektóre gry do konsoli Sony PlayStation 2. Zapisane na dysku gry i często używane do przechowywania tekstur. Można je oglądać za pomocą bezpłatnego programu XnView.

Jak otworzyć plik TM2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TM2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TM2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TM2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TM2

Inne problemy z plikiem TM2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TM2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TM2:

  • plik TM2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TM2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TM2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik