• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TuneUp Utilities Logon Screen Format TuneUp Corporation

Co to jest plik TLS?

Niestandardowy ekran logowania Windows używany przez Tune Styler, program dostosowywania pulpitu dołączony do narzędzia TuneUp Utilities. Mogą zawierać obraz tła, a także niestandardowe czcionki i przyciski. Zastępuje domyślny ekran startowy systemu Windows, gdy jest stosowany.

Jak otworzyć plik TLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLS

Inne problemy z plikiem TLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLS:

  • plik TLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik