• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLL. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LG TV Link-Loader Configuration Format LG Electronics

Co to jest plik TLL?

Plik konfiguracyjny zawierający ustawienia dla telewizora LG. Mogą zawierać opcje, takie jak kanał startowy, wolumin początkowy, minimalne i maksymalne ustawienia głośności oraz domyślna lista kanałów.

Pliki TLL mogą być eksportowane z telewizora LG do pamięci flash USB. Dane z dysku flash można następnie importować i edytować na komputerze. Zmodyfikowany plik TLL może być importowany z dysku flash do telewizora.

Pliki TLL mogą być przenoszone do i z telewizora LG za pomocą urządzenia do ładowania linków, takiego jak TLL-1100A TV Link Loader.

Jak otworzyć plik TLL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLL

Inne problemy z plikiem TLL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLL:

  • plik TLL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik