• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Transaction Log Format Intuit

Co to jest plik TLG?

Plik dziennika utworzony przez QuickBooks, program służący do śledzenia finansów osobistych i firmowych. Zawiera dziennik wszystkich oczekujących niezakończonych transakcji do pliku .QBW. Od ostatniej chwili utworzono odpowiednią kopię zapasową.

W przypadku awarii pliki TLG mogą być używane do przywracania danych do ważnego stanu. Warunki awaryjne obejmują błędy połączenia, awarie programu lub uszkodzenie plików QBW.

Pliki TLG muszą być przechowywane w tym samym katalogu co odpowiadające im pliki QBW. Są one nazwane konwencją [nazwa firmy] .Qbw.Tlg.

Jak otworzyć plik TLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLG

Inne problemy z plikiem TLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLG:

  • plik TLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik