• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tag Library Descriptor Format N/A

Co to jest plik TLD?

Plik dewelopera używany do projektów rozwojowych stron Java Server Page (JSP). Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawierają opisy znaczników, które służą do oznaczania dokumentów JSP. Opisuje obsługiwane tagi w odpowiedniej bibliotece tagów.

Tag JSP jest podobny do znacznika HTML. Na przykład tag niestandardowy <.LoadData>. Może być używany do ładowania danych do strony sieci Web JSP. Biblioteka znaczników niestandardowych posiadałaby obsługę klasy tego typu znaczników, a plik TLD opisałby ten znacznik.

Biblioteki znaczników i deskryptory tagów są dołączane do aplikacji internetowych opartych na Javie. Często plik TLD jest zapakowany jako część pliku .JAR znajdującego się w katalogu / WEB-INF / lib /.

Jak otworzyć plik TLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLD

Inne problemy z plikiem TLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLD:

  • plik TLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik