• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Logo Creator Format Laughingbird Software

Co to jest plik TLC?

Logo utworzone przy użyciu programu Logo Creator, programu graficznego służącego do tworzenia i edytowania logo. Zazwyczaj zawiera grafikę wektorową i tekst. Mogą też zawierać tekstury, efekty 2D i 3D oraz przezroczyste lub kolorowe tło.

Jak otworzyć plik TLC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLC

Inne problemy z plikiem TLC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLC:

  • plik TLC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik