• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TuneUp Logo Animations TuneUp Corporation

Co to jest plik TLA?

Plik obrazu, który służy jako niestandardowe logo startowe systemu Windows. Może być stosowany do komputera z systemem Windows przy użyciu programu Tune Styler, programu dostosowywania pulpitu dołączonego do narzędzia TuneUp Utilities. Zastępuje domyślne logo wyświetlane podczas uruchamiania systemu Windows.

Jak otworzyć plik TLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TLA

Inne problemy z plikiem TLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TLA:

  • plik TLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik