• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TKO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TKO. Jeżeli chcesz otworzyć plik TKO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TKO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Win32/Oficla Malware Format N/A

Co to jest plik TKO?

Plik wirusa trojana generowany przez jedno z trojanów rodziny Win32 / Oficla. Zawiera kod wykonywalny, który może zaszkodzić systemowi komputerowemu. Próbuje pobrać plik .DLL i zainstalować go w systemie Windows.

Plik pful.Tko znany jest jako domownik trojana Win32 / Oficla. Po zainfekowaniu systemu trojan kopiuje się do folderu systemu Windows pod tą nazwą lub jedną z wielu innych losowo wygenerowanych nazw.

Jak otworzyć plik TKO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TKO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TKO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TKO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TKO

Inne problemy z plikiem TKO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TKO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TKO:

  • plik TKO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TKO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TKO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik