• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TJC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TJC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TJC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TJC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Taikojiro Song Map Sequence Format Taikojiro

Co to jest plik TJC?

Plik gry używany przez Taikojiro, japońską grę synchronizacji rytmów. Odwołuje wiele plików .TAME w tle. Obsługuje ciągły tryb gry w grze.

Jak otworzyć plik TJC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TJC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TJC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TJC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TJC

Inne problemy z plikiem TJC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TJC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TJC:

  • plik TJC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TJC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TJC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik