• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TJA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TJA. Jeżeli chcesz otworzyć plik TJA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TJA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Taikojiro Song Map Format Taikojiro

Co to jest plik TJA?

Plik używany przez Taikojiro, japońską rytmiczną grę, w której gracze zsynchronizują uderzenia perkusyjne z muzyką. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera mapę uderzeń w bębny. Również zapisuje nazwę utworu, tempo i głośność.

Pliki TJA są używane do ładowania utworów w grze.

Jak otworzyć plik TJA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TJA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TJA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TJA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TJA

Inne problemy z plikiem TJA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TJA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TJA:

  • plik TJA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TJA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TJA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik