• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Video Download Activation Format DivX

Co to jest plik TIX?

Plik używany przez odtwarzacz DivX, program do odtwarzania plików wideo. Nie zawiera danych, ale istnieje w postaci pustego pliku powodującego pobranie materiału wideo z witryny partnerskiej DivX. Udostępniane użytkownikom po zapłaceniu za film i usunięte bezpośrednio po rozpoczęciu pobierania filmu.

Jeśli ręcznie pobierzesz wideo z linku do strony internetowej lub poczty e-mail, plik TIX zostanie początkowo pobrany. Otwórz ten plik w odtwarzaczu DivX, aby rozpocząć pobieranie plików wideo.

Jak otworzyć plik TIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIX

Inne problemy z plikiem TIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIX:

  • plik TIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik