• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIPROGRAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIPROGRAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIPROGRAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIPROGRAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-Basic Source Code Format Texas Instruments

Co to jest plik TIPROGRAM?

Plik używany przez kalkulatory graficzne Texas Instruments. Zawiera kod źródłowy napisany w języku programowania TI-Basic. Służy do przechowywania i uruchamiania programów w kalkulatorze.

TI-Basic jest obsługiwany w następujących wersjach językowych: TI-83 Basic: kalkulatory TI-83 i TI-84 68 k TI-Basic: kalkulatory TI-89, TI-92 i V200 TI-Nspire Basic: kalkulatory TI-Nspire

Jak otworzyć plik TIPROGRAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIPROGRAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIPROGRAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIPROGRAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIPROGRAM

Inne problemy z plikiem TIPROGRAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIPROGRAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIPROGRAM:

  • plik TIPROGRAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIPROGRAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIPROGRAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik