• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TuneUp Utilities Icon Package Format TuneUp Corporation

Co to jest plik TIP?

Kolekcja ikon niestandardowych używanych przez TuneUp Styler, program dostosowywania pulpitu dołączony do narzędzia TuneUp Utilities. Może być używany do zastąpienia domyślnych ikon systemu Windows ikonami niestandardowymi. Pakiety zazwyczaj zawierają grupę ikon zaprojektowanych wokół określonego tematu.

Jak otworzyć plik TIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIP

Inne problemy z plikiem TIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIP:

  • plik TIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik