• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik TIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Incredible Machine Level Format Sierra

Co to jest plik TIM?

Plik poziomu dla The Incredible Machine. Obejmuje obiekty, które muszą być umieszczone w konsoli, która wykona określone zadanie. Może być dołączony do gry lub stworzony przez użytkownika jako domowa gra.

Poziomy niestandardowe można ładować, umieszczając plik TIM w katalogu Sierra / Even more contraptions / Homemade. Można je otworzyć, wybierając "Program Files & rarr.Load ..." w programie.

Jak otworzyć plik TIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TIM

Inne problemy z plikiem TIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TIM:

  • plik TIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik