• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THUMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THUMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik THUMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THUMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAlbum Thumbnail Format JAlbum

Co to jest plik THUMB?

Mały obraz miniatury generowany przez JAlbum, darmowy program galeria zdjęć. Utworzono z pełnego rozmiaru i reprezentuje oryginalny obraz w albumie. Umożliwia przeglądanie wielu zdjęć jednocześnie.

Jak otworzyć plik THUMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THUMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THUMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THUMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THUMB

Inne problemy z plikiem THUMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THUMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THUMB:

  • plik THUMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THUMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THUMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik