• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THEMEPACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THEMEPACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik THEMEPACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THEMEPACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 7 Theme Pack Format Microsoft

Co to jest plik THEMEPACK?

Temat systemu utworzony dla systemu operacyjnego Windows 7. Zapisano w formacie .CAB i zawiera obrazy tła pulpitu i dostosowywanie interfejsów do wyglądu okna, ikon, kursorów, dźwięków, wygaszaczy ekranu itp. Można zapisać i załadować za pomocą Panelu sterowania personalizacją w systemie Windows 7.

Motywy programu Windows mogą również zostać zapisane jako pliki .THEME. Jednak pliki TEMATYCZNE używają zwykłego tekstu i nie mogą zawierać grafiki, dźwięków i innych plików motywów. Format pliku THEMEPACK został wprowadzony w systemie Windows 7, aby pomóc użytkownikom udostępniać motywy.

Ponieważ pliki THEMEPACK są przechowywane w formacie CAB, można je otworzyć za pomocą dowolnego narzędzia obsługującego pliki CAB, aby ręcznie wyświetlić ich zawartość. Takimi narzędziami są 7-Zip i WinZip.

System Windows 8 może importować pliki THEMEPACK z systemu Windows 7. Jednak w systemie Windows 8 zapisywane są motywy w innym formacie z rozszerzeniem .DESKTHEMEPACK. Te pliki nie są wstecznie kompatybilne z systemem Windows 7.

Jak otworzyć plik THEMEPACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THEMEPACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THEMEPACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THEMEPACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THEMEPACK

Inne problemy z plikiem THEMEPACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THEMEPACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THEMEPACK:

  • plik THEMEPACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THEMEPACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THEMEPACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku THEMEPACK
THEMEPACK do DESKTHEMEPACK