• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THEME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THEME. Jeżeli chcesz otworzyć plik THEME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THEME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Desktop Theme Format Microsoft

Co to jest plik THEME?

Plik motywu dla Microsoft Plus !, udoskonalenie oprogramowania w systemie operacyjnym Windows. Zawiera ustawienia służące do dostosowywania pulpitu systemu Windows. Zapisane w formacie tekstowym INI firmy Microsoft. Zawiera kolory, style i odniesienia do plików obrazu i dźwięku używanych przez ten temat. Może być dołączony do pakietu Microsoft Plus! Oprogramowanie lub może być niestandardowe przez użytkownika.

Pierwszy Plus! Pakiet został opracowany z myślą o programie Microsoft Plus! W systemie Windows 95. Oprogramowanie udoskonalające zostało później utworzone także dla systemów Windows 98 i Windows XP. Zostało ono przerwane po wydaniu systemu Microsoft Vista, który zawierał wiele programów Microsoft Plus! Cechy.

Format pliku THEME w systemie Windows 7 zawiera nowe funkcje, które nie były dostępne w poprzednich wersjach systemu Windows. Starsze wersje systemu Windows mogą nadal czytać te pliki, ale ignorują nierozpoznane sekcje. System Windows 7 obsługuje również nowszy format .THEMEPACK, który przechowuje plik THEME, jak również obraz, dźwięk i inne pliki, do których odwołuje się temat.

WineHQ może używać plików THEME, aby stylizować skórki programów Windows na platformie Linux.

Jak otworzyć plik THEME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THEME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THEME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THEME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THEME

Inne problemy z plikiem THEME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THEME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THEME:

  • plik THEME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THEME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THEME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik