• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku THA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem THA. Jeżeli chcesz otworzyć plik THA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku THA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Thai Noise-Words List Format Microsoft

Co to jest plik THA?

Plik systemowy używany przez serwer indeksowy, składnik systemu operacyjnego Microsoft Windows (OS) używany do indeksowania. Zapisuje listę słów, które mają zostać wykluczone z indeksu wyszukiwania systemu operacyjnego. Umożliwia usunięcie niechcianych słów, takich jak "z" i "to", które mają zostać wykluczone z plików, folderów i innych wyszukiwań.

Windows zapisuje listę wyrazów hałasu w języku tajlandzkim w katalogu C: WindowsSystem32 w pliku o nazwie NOISE.THA.

Jak otworzyć plik THA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku THA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi THA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem THA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik THA

Inne problemy z plikiem THA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem THA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami THA:

  • plik THA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku THA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik THA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik