• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TH. Jeżeli chcesz otworzyć plik TH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Therion Data Format Therion

Co to jest plik TH?

Plik danych stosowany przez Therion, aplikacja wizualizacji systemu jaskini. Zawiera dane "centreline", które reprezentują ścieżkę zarejestrowanych lokalizacji w jaskini. Służy do mapowania podziemnych systemów jaskiniowych i wizualizacji ich w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik TH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TH

Inne problemy z plikiem TH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TH:

  • plik TH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik