• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TG4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TG4. Jeżeli chcesz otworzyć plik TG4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TG4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TG4 Image Format Bentley Systems

Co to jest plik TG4?

Format obrazu Raster używany przez oprogramowanie Bentley Systems, znany również jako plik typu "24". Zapisano jako 1-bitowy plik obrazu skompresowany przy użyciu kompresji RLE. Obsługuje wiele rozdzielczości.

TG4 jest natywnym formatem używanym przez oprogramowanie ImageCenter i Image Machines.

Jak otworzyć plik TG4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TG4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TG4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TG4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TG4

Inne problemy z plikiem TG4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TG4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TG4:

  • plik TG4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TG4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TG4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik