• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEXTFACTORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEXTFACTORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEXTFACTORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEXTFACTORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BBEdit Text Factory Bare Bones Software

Co to jest plik TEXTFACTORY?

Plik deweloperski utworzony przez BBEdit, edytor kodu źródłowego systemu Mac OS X. Zawiera zasady automatycznego przetwarzania tekstu. Mogą zawierać zastępcze teksty, instrukcje sortowania lub inne manipulacje. Służy do zapisywania i ponownego używania ustawień fabrycznych tekstu.

Tekstowe pliki fabryczne umożliwiają programistom przeprowadzanie wszechstronnych aktualizacji plików kodu źródłowego. Na przykład programista mógłby użyć pliku TEXTFACTORY do zmiany wszystkich informacji nagłówkowych w plikach projektu. BBEdit może uruchamiać fabryki tekstowe w tle, dzięki czemu można kontynuować rozwój, podczas gdy program wykonuje aktualizacje.

Pliki TEXTFACTORY są również używane przez edytor Text Wrangler Bare Bones Software.

Jak otworzyć plik TEXTFACTORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEXTFACTORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEXTFACTORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEXTFACTORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEXTFACTORY

Inne problemy z plikiem TEXTFACTORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEXTFACTORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEXTFACTORY:

  • plik TEXTFACTORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEXTFACTORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEXTFACTORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik