• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TET. Jeżeli chcesz otworzyć plik TET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Textease Template Format Lightbox Education

Co to jest plik TET?

Szablon tworzenia nowej strony (plik .TE) z Textease oraz edukacyjny program technologii informacyjno-komunikacyjnych. Może zawierać rozmiar strony, kolor papieru i informacje o stylu tekstu. Pozwala tworzyć wiele stron z podobnym wyglądem.

Jak otworzyć plik TET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TET

Inne problemy z plikiem TET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TET:

  • plik TET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik