• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TESTSETTINGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TESTSETTINGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TESTSETTINGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TESTSETTINGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Format Microsoft

Co to jest plik TESTSETTINGS?

Plik utworzony przez program Microsoft Visual Studio, program używany przez programistów do tworzenia aplikacji Windows i innych programów. Zawiera informacje konfiguracyjne dla projektu testowego, w tym zestaw ról wymaganych do testowanej aplikacji, rola służąca do przeprowadzania testów oraz adaptery danych diagnostycznych dla każdej z ról.

Programiści używają plików ustawień testu do określania adapterów danych diagnostycznych zbierających różne typy danych podczas wykonywania testów.

Aby utworzyć plik ustawień testowych w programie Visual Studio 2010, utwórz projekt testowy, kliknij prawym przyciskiem myszy folder "Solution Items" w Solution Explorer, wybierz Add & rarr. Nowy element ..., a następnie wybierz opcję Ustawienia testowe.

Firma Microsoft wprowadziła pliki TESTSETTINGS z programem Visual Studio 2010. Visual Studio 2008 i starsze korzystają z rozszerzenia .TESTRUNCONFIG.

Jak otworzyć plik TESTSETTINGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TESTSETTINGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TESTSETTINGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TESTSETTINGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TESTSETTINGS

Inne problemy z plikiem TESTSETTINGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TESTSETTINGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TESTSETTINGS:

  • plik TESTSETTINGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TESTSETTINGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TESTSETTINGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik