• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Template Format Apple

Co to jest plik TEMPLATE?

Szablon dokumentu utworzony przez strony, aplikacja do przetwarzania tekstów dla systemu Mac OS X. Zawiera predefiniowane elementy strony i style stosowane do tworzenia nowego dokumentu. Umożliwia użytkownikom autora .PAGES dokumentów o tych samych właściwościach.

Aby utworzyć plik TEMPLATE na stronach, wybierz Plik i rarr. Zachowaj jako szablon....

Jak otworzyć plik TEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEMPLATE

Inne problemy z plikiem TEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEMPLATE:

  • plik TEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik