• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Temporary Format N/A

Co to jest plik TEMP?

Plik tymczasowy, który może zostać utworzony przez różne programy. Zwykle generowane podczas pracy programu i automatycznie usuwane po zamknięciu programu.

Wspólne pliki tymczasowe obejmują automatyczne zapisywanie dokumentów, pliki blokady kontroli sesji, pliki pamięci podręcznej i pliki kopii zapasowych. Niektóre pliki tymczasowe mogą być otwierane przez program, który je wygenerował, podczas gdy inne nie mają być otwierane przez użytkownika.

Większość tymczasowych plików używa rozszerzenia pliku .TMP.

Jak otworzyć plik TEMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEMP

Inne problemy z plikiem TEMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEMP:

  • plik TEMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik