• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TED. Jeżeli chcesz otworzyć plik TED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tribes 2 Game Format Petroglyph Games

Co to jest plik TED?

Mapa używana przez gry wykorzystujące silnik gier Alamo, który został opracowany przez Petroglyph Games. Zawiera poziom pojedynczego lub multiplayer, obejmujący tereny, warunki pogodowe, rekwizyty, jednostki frakcji, miejsca startu i wyzwalacze. Może być używany do przechowywania i edytowania niestandardowych map gry.

Gry typu petroglyph, które używają plików map TED to: Gwiezdne Wojny: Imperium w Wojnie Gwiezdne Wojny: Imperium w Wojnie: Siły Korupcji Wszechświat W Wojnie: Ziemia Assault

Jak otworzyć plik TED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TED

Inne problemy z plikiem TED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TED:

  • plik TED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik