• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tecplot ASCII Data Format SIL International

Co to jest plik TEC?

Plik utworzony przez TECkit (narzędzie do konwersji tekstowych), program do konwersji tekstów. Zapisuje skompilowaną wersję mapowania tekstu, określoną w pliku .MAP w tekście. Czasami używane w połączeniu z technologiami LaTeX do konwertowania znaków w locie podczas generowania dokumentów LaTeX w różnych językach.

TECkit został stworzony do konwersji tekstu z starszych kodowań 8-bitowych na Unicode.

Jak otworzyć plik TEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TEC

Inne problemy z plikiem TEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TEC:

  • plik TEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik