• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drobo Firmware Update Format Drobo

Co to jest plik TDZ?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez zewnętrzne urządzenia magazynujące i backupowe Drobo. Najczęściej używany do aktualizowania funkcjonalności niskopoziomowej urządzenia wraz z poprawkami i innymi aktualizacjami. Może być zastosowany do urządzenia Drobo w systemie Windows lub Mac OS X przy użyciu pulpitu nawigacyjnego Drobo, który jest również nazywany "DroboPro".

Jak otworzyć plik TDZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDZ

Inne problemy z plikiem TDZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDZ:

  • plik TDZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik