• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TDE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TDE. Jeżeli chcesz otworzyć plik TDE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TDE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tableau Data Extract Format Tableau Software

Co to jest plik TDE?

Plik danych używany przez Tablaeu Desktop, aplikacja do wizualizacji tablic i analizy. Zawiera dane pochodzące z zewnętrznego źródła danych, takiego jak skoroszyt programu Microsoft Excel, baza danych programu Microsoft Access lub plik .CSV. Można także wyodrębnić ze zdalnego podłączonego źródła danych.

Pliki TDE są używane do przechowywania zewnętrznych danych w formacie rozpoznawanym przez oprogramowanie Tableau. Są użyteczne do przechowywania lokalnych kopii danych, tak aby dane nie musiały być ponownie importowane z zewnętrznego źródła.

Jak otworzyć plik TDE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TDE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TDE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TDE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TDE

Inne problemy z plikiem TDE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TDE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TDE:

  • plik TDE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TDE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TDE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik