• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tally.ERP Compiled Program Format Tally Solutions

Co to jest plik TCP?

Program skompilowany z programem Tally.Developer, środowisko programowania języków Tally Definition Language (TDL). Zawiera program, który można uruchomić w Tally.ERP. Zawiera także informacje o produktach dostarczonych przez programistów.

Pliki TCP są używane do przechowywania niestandardowych aplikacji Tally.ERP. Są one czytelne tylko przez produkty Tally.

Jak otworzyć plik TCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCP

Inne problemy z plikiem TCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCP:

  • plik TCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik