• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TBZ2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TBZ2. Jeżeli chcesz otworzyć plik TBZ2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TBZ2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BZIP/TAR Compressed Archive Format N/A

Co to jest plik TBZ2?

Archiwum plików skompresowane za pomocą kompresji .TAR i .BZ2. Często znajdowane w systemach Unix. Musi być najpierw rozpakowany (przy użyciu dekompresji Bzip 2), a następnie pliki muszą zostać wyodrębnione z archiwum tar.

Jak otworzyć plik TBZ2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TBZ2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TBZ2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TBZ2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TBZ2

Inne problemy z plikiem TBZ2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TBZ2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TBZ2:

  • plik TBZ2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TBZ2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TBZ2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik