• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik TBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ToolBooK Format SumTotal Systems

Co to jest plik TBK?

Plik projektu stworzony przez ToolBook, program wykorzystywany przez ekspertów tematycznych (MŚP) do tworzenia materiałów do nauki. Może zapisać serię ekranów z etykietami tekstowymi, grafiką i osadzoną zawartością multimedialną. Służy do zapisywania interaktywnych quizów, symulacji oprogramowania i innych modułów uczenia.

Pliki ToolBook TBK mogą być dostarczane przez kilka nośników, w tym strony HTML, CD-ROMS, aplikacje urządzeń przenośnych i samoczynne pliki wykonywalne (pliki .EXE).

Jak otworzyć plik TBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TBK

Inne problemy z plikiem TBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TBK:

  • plik TBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik