• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TB0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TB0. Jeżeli chcesz otworzyć plik TB0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TB0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Format Browser Thumbnail Cache Format Adobe Systems

Co to jest plik TB0?

Plik pamięci podręcznej utworzony przez starsze wersje oprogramowania do edycji grafiki Adobe Photoshop. Zawiera miniaturę pliku, który został przeanalizowany za pomocą narzędzia Przeglądarka plików. Służy do tworzenia mniejszych podglądów zdjęć, które można szybko zeskanować.

Przeglądarka plików programu Photoshop tworzy pliki pamięci podręcznej metadanych z rozszerzeniem .MD0, gdy generuje obrazy miniatur TB0.

Adobe Bridge zastąpił narzędzie File Browser w programie Photoshop, ponieważ aplikacja do przeglądania zdjęć używała aplikacji Adobe Creative Suite. Program Adobe Bridge używa rozszerzeń .BC i .BCT dla plików pamięci podręcznej.

Jak otworzyć plik TB0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TB0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TB0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TB0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TB0

Inne problemy z plikiem TB0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TB0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TB0:

  • plik TB0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TB0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TB0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik