• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAX2012

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAX2012. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAX2012, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAX2012

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax 2012 Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TAX2012?

Powrot podatkowy utworzony przy użyciu programu TurboTax 2012, programu przygotowania podatkowego w Stanach Zjednoczonych. Zawiera federalne i często formularze podatkowe stanowe wraz z danymi użytkownika wprowadzonymi przez TurboTax. Po zakończeniu zeznania podatkowego zapisuje postępy i umożliwia wstrzymanie i wznowienie zeznania podatkowego w późniejszym terminie.

Plik TAX2012 zawiera dane specyficzne dla roku podatkowego 2012. Od 2012 r. Podatki są składane w 2013 r., A nie w 2012 r. Pliki TAX2012 są zazwyczaj tworzone w 2013 r. Po wypełnieniu deklaracji podatkowej w programie TurboTax można je złożyć bezpośrednio z programu pocztą e-mail lub wydrukować i przesłać podatek formularze, które Turbo Tax automatycznie wypełnia.

Pliki TAX2012 mogą być również eksportowane z TurboTax Online. Aby utworzyć plik TAX2012 za pomocą programu TurboTax Online, kliknij link "Zapisz Twój powrót do komputera" w lewym dolnym rogu okna przeglądarki, a następnie kliknij przycisk "Zapisz". Następnie można wymienić plik i zapisać go na dysku lokalnym. Pliki eksportowane z TurboTax Online można otwierać i edytować w programie TurboTax 2012.

Ponieważ pliki TAX2012 zawierają osobiste dane finansowe, możesz zapisać "Zezwalaj na szyfrowanie tego dokumentu" podczas zapisywania deklaracji podatkowych. Po zwrocie podatku za pomocą hasła musisz podać prawidłowe hasło w celu otwarcia pliku.

Zwrot podatku 12.2012 - domyślna nazwa pliku używana do zapisywania nowego dokumentu zwrotu podatku.

Jak otworzyć plik TAX2012?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAX2012 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAX2012 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAX2012 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAX2012

Inne problemy z plikiem TAX2012

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAX2012 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAX2012:

  • plik TAX2012 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAX2012 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAX2012 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik