• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAX12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAX12. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAX12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAX12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax 2012 Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TAX12?

Powrot podatkowy utworzony przy użyciu oprogramowania do przygotowywania podatków TurboTax 2012. Zawiera formularze podatkowe Stanów Zjednoczonych na rok podatkowy 2012 wraz z danymi wprowadzonymi przez użytkownika. Mogą być zaszyfrowane, co wymaga hasła do otwarcia.

Podczas otwierania plików TAX12 za pomocą TurboTax większość zgłoszeń podatkowych TurboTax 2012 jest zapisywana z rozszerzeniem pliku .TAX2012.

Jak otworzyć plik TAX12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAX12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAX12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAX12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAX12

Inne problemy z plikiem TAX12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAX12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAX12:

  • plik TAX12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAX12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAX12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik