• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAX. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Tax Return Format Intuit

Co to jest plik TAX?

Plik zwrotu podatku utworzony przez firmę TurboTax, amerykański federalny i stanowy program przygotowania podatków. Zapisuje dane do wypełnienia formularzy elektronicznych wymaganych do sporządzenia indywidualnych lub małych podatków biznesowych.

Jak otworzyć plik TAX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAX

Inne problemy z plikiem TAX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAX:

  • plik TAX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TAX
TAX do TT12