• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ActiCalc Data Format ActiCalc

Co to jest plik TAC?

Plik utworzony przez ActiCalc, zaawansowany kalkulator biurkowy dla systemów Windows 98, 2000 i XP. Zapisuje wizualną taśmę, która przechowuje historię obliczeń. Umożliwia aktualizację historii i importowanie jej do arkuszy kalkulacyjnych programu Microsoft Excel.

Program ActiCalc nie jest obsługiwany w systemie Windows Vista lub nowszym. Oprogramowanie zostało przerwane.

Jak otworzyć plik TAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAC

Inne problemy z plikiem TAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAC:

  • plik TAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik