• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MapInfo Format Pitney Bowes Software

Co to jest plik TAB?

Plik TAB to plik danych utworzony przez Typinator, program do wpisywania skrótów. Zawiera jeden lub więcej skrótów pisania i ich skojarzonych słów, do których odwołuje się Typinator.

Typinator to program służący zwiększeniu skuteczności pisania. Umożliwia wpisywanie skrótów zamiast pełnych zdań, co jest szczególnie pomocne, gdy musisz wielokrotnie wpisywać to samo zdanie lub frazę. Typinator służy również jako narzędzie autokorelekcji błędów.

Podobny do bardziej popularnego pliku .TYSET.

Jak otworzyć plik TAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAB

Inne problemy z plikiem TAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAB:

  • plik TAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik