• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T2KT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T2KT. Jeżeli chcesz otworzyć plik T2KT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T2KT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Teach2000 Exam Format Basement.nl

Co to jest plik T2KT?

Plik egzaminu utworzony przez Teach2000, trener pamięci i aplikacja oceny uczniów. Zapisuje egzamin w zaszyfrowanym formacie i zawiera odpowiedzi na pytania uczniów. Służy do rozpowszechniania testów elektronicznych dla studentów.

Testy Teach2000 można podejmować tylko przez wprowadzenie hasła dla studentów określonego przez nauczyciela. Kiedy uczeń kończy test, wyniki są zapisywane w pliku .TKS, który może zostać wyświetlony przez nauczyciela w celu zaliczenia.

Pliki T2KT można odszyfrować tylko przy użyciu hasła służącego do szyfrowania pliku. Dlatego pomaga zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do testu.

Jak otworzyć plik T2KT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T2KT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T2KT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T2KT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T2KT

Inne problemy z plikiem T2KT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T2KT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T2KT:

  • plik T2KT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T2KT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T2KT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik