• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T2KS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T2KS. Jeżeli chcesz otworzyć plik T2KS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T2KS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Teach2000 Exam Results Format Basement.nl

Co to jest plik T2KS?

Plik wyników egzaminu utworzony przez Teach2000, oprogramowanie trenera pamięci. Zawiera wyniki testu przeprowadzonego przez studenta przy użyciu oprogramowania. Obejmuje wynik studenta oraz odpowiedzi na pytania, które zostały prawidłowo lub poprawnie.

Aby wziąć test, student uzyskuje dostęp do pliku .T2KT w udostępnionej lokalizacji sieciowej. Po otwarciu pliku może on wykonać test i wyniki są zapisywane w pliku T2KS. Te pliki wyników egzaminu są szyfrowane, aby tylko nauczyciel mógł wyświetlać pliki do celów klasyfikacji.

Jak otworzyć plik T2KS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T2KS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T2KS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T2KS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T2KS

Inne problemy z plikiem T2KS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T2KS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T2KS:

  • plik T2KS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T2KS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T2KS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik