• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T2K

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T2K. Jeżeli chcesz otworzyć plik T2K, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T2K

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Teach2000 Document Format Basement.nl

Co to jest plik T2K?

Dokument testowy stworzony przez Teach2000, aplikację szkoleniową dotyczącą pamięci. Zapisuje listę pytań i odpowiedzi w formacie XML. Mogą zawierać pytania dotyczące bezpłatnego formularza lub wielokrotnego wyboru.

Pliki T2K są używane do zapisywania pytań zapamiętania i mogą być testowane w Teach2000. Mogą być również wykorzystywane przez nauczycieli do tworzenia plików .T2KT, które są rozpowszechniane jako cyfrowe testy dla studentów.

Jak otworzyć plik T2K?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T2K jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T2K z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T2K którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T2K

Inne problemy z plikiem T2K

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T2K nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T2K:

  • plik T2K którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T2K z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T2K nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik