• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku T$M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem T$M. Jeżeli chcesz otworzyć plik T$M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku T$M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVG Internet Security Temporary Format Grisoft

Co to jest plik T$M?

Tymczasowy plik wygenerowany podczas skanowania antywirusowego z oprogramowaniem antywirusowym AVG. Utworzone, gdy skanowanie programu wykryje zablokowany lub uszkodzony plik i zapisze jego kopię w katalogu WindowsTemp.

Pliki T $ M powinny zostać automatycznie usunięte przez oprogramowanie AVG. Jednak niektóre wersje programu Internet Security nie usuwają plików, dlatego są wyświetlane na dysku twardym. Jeśli pliki T $ M nie zawierają żadnych ważnych danych, można je ręcznie usunąć, aby zwolnić miejsce na dysku.

Jak otworzyć plik T$M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku T$M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi T$M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem T$M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik T$M

Inne problemy z plikiem T$M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem T$M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami T$M:

  • plik T$M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku T$M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik T$M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik