• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SZS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SZS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SZS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SZS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mario Kart Wii Game Archive Format N/A

Co to jest plik SZS?

Plik danych używany przez gry na Nintendo Wii. Najczęściej znany ze względu na przechowywanie danych modelu 3D i tekstur dla gry Wii Mario Kart, ale również innych gier tego samego typu danych, jak również innych typów danych. Czasami modyfikowane przez społeczności homebrew i modding do tworzenia własnych kart graficznych Mario Kart.

Pliki SZS dla kart Mario Kart są przechowywane w formacie U8 i są kompresowane metodą zwaną Yaz0.

Jak otworzyć plik SZS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SZS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SZS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SZS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SZS

Inne problemy z plikiem SZS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SZS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SZS:

  • plik SZS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SZS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SZS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik