• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SYW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SYW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SYW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SYW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yamaha SY-85/SY-99 Wave Format N/A

Co to jest plik SYW?

16-bitowa próbka fali audio zapisana przez syntezatory Yamaha SY99 (wydana w 1991 roku) i SY85 (wydana w 1992).

Jak otworzyć plik SYW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SYW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SYW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SYW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SYW

Inne problemy z plikiem SYW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SYW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SYW:

  • plik SYW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SYW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SYW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik