• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SYN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SYN. Jeżeli chcesz otworzyć plik SYN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SYN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Synthesis Audio Format David Billen

Co to jest plik SYN?

Dokument audio stworzony przez SimSynth, aplikację syntezatora oprogramowania. Zawiera presety dla próbki audio, w tym ustawienia oscylatora, koperty, filtry i efekty. Służy do tworzenia próbek i pętli na mosiężne, strunowe lub inne instrumenty.

Pliki SYN mogą być eksportowane do plików .WAV za pomocą programu SimSynth.

SimSynth został zintegrowany z cyfrową stacją roboczą programu FL Studio firmy Image-Line, która wykorzystuje wtyczkę SimSynth Live. Studio FL było wcześniej nazwane FruityLoops.

Jak otworzyć plik SYN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SYN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SYN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SYN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SYN

Inne problemy z plikiem SYN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SYN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SYN:

  • plik SYN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SYN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SYN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik