• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SYM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SYM. Jeżeli chcesz otworzyć plik SYM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SYM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symbols Library Format N/A

Co to jest plik SYM?

Plik dewelopera używany przez aplikacje do tworzenia oprogramowania. Zapisuje informacje nieistotne dla bieżących plików wykonywalnych binarnych programów, ale zamiast tego zawiera symbole, które mogą być używane do zbierania informacji o programie podczas debugowania. Może obejmować funkcję i nazwy zmiennych oraz inne przydatne informacje dotyczące debugowania.

Jak otworzyć plik SYM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SYM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SYM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SYM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SYM

Inne problemy z plikiem SYM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SYM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SYM:

  • plik SYM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SYM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SYM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik